مقالات آموزشی

چیلر های LG و GL

چیلر های LG و GL

چیلر LG و GL

به واسطه فناوری های پیشرفته در خصوص چیلر های سانتریفیوژ و همچنین دهها سال تلاش در این خصوص، شرکت “ال جی” اقدام به تولید چیلر های سانتریفیوژ با طراحی خاص IGV و کمپرسورهایی با کارایی بالا نموده است.این چیلر ها دارای COP=6.7 میباشند که بالاترین COP موجود در بازار میباشد و به تبع آن مصرف برق بسیار پایین تر از چیلر موجود در بازار خواهد داشت.

IPLV که یکی دیگر از مولفه های مهم در انتخاب چیلر است در چیلر های سانتریفیوژ LG به عدد بهینه ۸ رسیده است. در این سیستم از اکونومایزر با کنترل دبی متغییر به همراه دیفیوزر متغییر استفاده شده است.مبرد مورد استفاده در این چیلر ها R-134a میباشد که سازگار با محیط زیست میباشد. سیستم مجهز به GAS Bypass میباشد که در ظرفیت های پایین میتوان از آن خروجی گرفت.کویل های بکار رفته در چیلر های LG با طراحی خاص خود بالاترین راندمان حرارتی را ایجاد کرده اند.

این برند کره ای محصولات گوناگونی را در بازار جهان ارائه کرده است. از جمله محصولات سرمایشی آن میتوان فن کویل ها، چیلر هایی با تکنولوژی های مختلف، کولر های گازی، سیستم های VRF , VRV و انواع محصولات سرمایشی را نام برد.LG و GL برندی قابل قبول در صنعت تهویه مطبوع کشور میباشد که به تازگی چیلرهای سانتریفیوژ آن با ضریب عملکرد بالا و مصرف برق بسیار پایین در بازار ایران ارائه شده است. با وجود آنکه قیمت چیلر های سانتریفیوژ کمی بیشتر از چیلر های اسکرو میباشد اما نقاط مثبت آن از قبیل مصرف برق پایین تر ، سبب برتری چیلر سانتریفیوژ در هنگام انتخاب است.
در مقاله بالا قسمتی از توانمندیهای این گونه از چیلر ارائه شده است. www.irantasis.com

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *